Panowie!
Stocznia nie padla dlatego ze jest zla stocznia, czy robi niedobra produkcje. Stocznia 
padla, gdyz nie pzwolono jej produkowac.... mowiac obrazowo nie dlatego nie ma maki ze 
mlyn zepsuty..ale dlatego ze "wlasciciel" wody zamknal jazz....i nie ma czym ruszyc 
kola, bo nie stac 
nikogo na wode, ktora "nagle podrozala"'''
Problem stoczni i wielu innych zakladow nie jest problemem realnym fizycznym , jej 
problemy sa problemami abstrakcyjnymi - finansowymi....medialnymi. 
Dopuki tego nie zrozumiecie panowie bedziecie rozmawiac jak slepy z gluchym o 
kolorach....
Panowie tu na stole przed wami stoi krasnal....zlapcie o za nos....
OOOO! krasnal jest o wiele wyzszy za co trzymacie krasnala swintuchy-))))   Taka 
dokladnei sama jest zabawa z bankami finansujacymi stocznie...i rzadem pozwalajacym ja 
golic.
Zauwazcie ze "dotacja" do stoczni to nic innego tylko suma podatku jaki placi zaklad 
panstwu. Czyli to nie podatnik doplaca do stoczni ale raczej stocznai zabiera swoje 
pieniadze po oplaceniu plejady panstwowych urzedasow. A teraz policzcie ile podatku 
placi pracownik stoczni wezmy marne 6000 pracownikow co miesiac.....i panstwo wywala 
tych ludzi na bruk...jak myslicie jest tu logika czy nie????
RomanK


>From: Stefan Sękowski <[EMAIL PROTECTED]>
>Reply-To: [EMAIL PROTECTED]
>To: Multiple recipients of list prawica <[EMAIL PROTECTED]>
>Subject: Prawica:  Stocznia Szczecińska
>Date: Sun, 30 Jun 2002 18:20:03 +0200
>
>
>
>Dnia 30-06-2002 o godz. 9:49 Janek napisał(a):
> > "Stanislaw Blaszczak" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > > : > To kolejna nieprawda. To co sprywatyzowano akurat funkcjonuje, a >nie
> > : > funkcjonuje to, co jest nadal panstwowe.
> > > : To jest tylko czesciowa nieprawda. Najglosniej mowi sie o nieudanych
> > : prywatyzacjach, bo dla mediow jest to cos sensacyjnego. Oczywiscie 
>jest
> > : wiele prywatyzacji nieudanych dotyczcaych duzych firm, ostatni >przyklad to
> > : Stocznia Szczecinska.
> > > Stocznia szczecinska to przyklad udanej prywatyzacji. Jakby nie bylo,
> > funkcjonowala dosc dlugo, placila podatki i skladik ZUS, czego nie >robila
> > ogromna wiekszosc firm panstwowych. Ale kazdej firmie zdarzy sie
> > potkniecie - problem w tym, ze stocnziowe ZZ nie zgadzaly sie na >redukcje
> > zalogi, gdy firma byla w dolku. Ponadto problem stocznie to problem >bankow,
> > ktore udzielily jej kredytow, a nie problem rzadu. Miller korzysta z 
>okazji,
> > zeby te stocznie upanstwowic i miec kolejne stolki dla swoich kolesi - >to
> > jest przyczyna jej obecnych problemow.
>
>
>Jeśli mogę dorzucić swoje trzy grosze: Niedawno czytałem w jakimś (dość >starym, co 
>prawda, ale jednak) Spieglu, który to numer został wydany już po >prywatyzacji, sporo 
>nawet czasu od niej minęło, że SSz jest jedną z >najlepszych stoczni na świecie!!!
>
>
>Stefan Sękowski
>
>-----------------------------------------------------------------------
>Chcesz coś sprzedać ? Chcesz coś kupić ?
>Najlepsze oferty ! Zobacz www.gratka.pl !




RomanK


_________________________________________________________________
Join the world’s largest e-mail service with MSN Hotmail. http://www.hotmail.com

Odpowiedź listem elektroniczym