|
From: Lucian Branea <[EMAIL PROTECTED]> > in cazul drepturilor de autor - impunerea (de 10%) se face obligatoriu > la sursa sau nu? Eu stiu ca se face obligatoriu la sursa - cu toate ca la BR cei de la Fisc au scaldat-o, ba ca asa, ba ca la beneficiar (CULMEA! pe acelasi contract!!!). Mai stiu ca imp. era de 15% (nu 10) iar acum, cu impozitarea unica, e de 16%. Daca stie cineva altceva, chiar as fi recunoscatoare pentru informatii "de ultima ora". Codruta -- "Let me know, that at least, she will try Then she'll be a true love of mine" www.nuclearinfo.ro EuroAtlantic Club: http://www.europe.org.ro/euroatlantic_club/
Yahoo! Groups Links
|
- Re: [romania_eu_list] drepturi de autor Cristian Nitulescu
- [romania_eu_list] AFTER THE "HAPPY NINETIES&q... Vasile Ernu
- Re: [romania_eu_list] drepturi de autor Georgiana Ilie
- Re: [romania_eu_list] drepturi de autor Codruta
- Re: [romania_eu_list] drepturi de autor Mihaela Birceanu
- Re: [romania_eu_list] drepturi de autor MINORITATI

