Da. Si eu am aplicat pentru ai mei. :) Si eu stau curioasa..sa zik asa.. ce si cum ... si mai ales cand se dau rezultatele. Asteptam. Poate...avem noroc.
Cu placere, O zi buna, Alice ----- Original Message ---- From: moisabogdan2000 <[EMAIL PROTECTED]> To: [email protected] Sent: Tuesday, April 24, 2007 12:37:22 PM Subject: [RomaniaUSA] Re: rezultate DV 2008 alice, tocmai citeam mesaje ale celor care au castigat anul trecut si cei care postasera primisera in perioada 20 aprilie 10 mai. de aceea eram curios. ca am aplicat si eu si.....astept. merci de raspuns. __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com [Non-text portions of this message have been removed]

