Sinds een tijdje ben ik bezig om op basis van mijn verouderde kennis van Genk + bing wat cycleways toe te voegen in Genk. [*] Wat me opviel is dat de ringwegen in Genk (zuider/ooster/wester) getagd waren als trunk, terwijl ik zeker ben dat (tot 2 jaar geleden) er fietspaden langs die wegen liggen, wat in strijd is met <http://wiki.openstreetmap.org/wiki/WikiProject_Belgium/Conventions/Highways>. Ik heb dan ook een en ander reeds aangepast, maar niet volledig omdat ik niet zeker ben (zie rood vs. groen op <http://www.openstreetmap.org/?lat=50.9586&lon=5.48&zoom=13&layers=M>).
Zit er iemand op de lijst met een meer up-to-date kennis van de regio Genk die - mijn aannames kan bevestigen of ontkennen? - kan vertellen of de overblijvende groene stukken ook niet als primary ipv als trunk moeten getagd worden? TIA Klaas [*] Zie <http://www.openstreetmap.org/user/toeklk/edits> (feedback op de rest is ook welkom :-) _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be