Grappige situatie, die blijkbaar niet uniek is. In dit geval begrijp ik dat de korte weg over privé-eigendom loopt? Das dus een probleem (niet alleen voor fietsnet.be, maar vooral voor de wandelaars zonder kaart, die thuis alleen de nummers noteerden).
Op 29 augustus 2012 08:16 schreef Sander Deryckere <sander...@gmail.com>het volgende: > > > Op 28 augustus 2012 23:12 schreef Ivo De Broeck <ivo.debro...@gmail.com>het > volgende: > > Daar ga ik eens naar kijken (en een pint gaan drinken in de 500). Maar ik >> begrijp het helemaal niet. Op 67 staat toch HOE je naar 68 moet gaan (is >> het anders aangeduid op 68???). >> >> > De eerste keer dat ik het zag was ik ook verrast: > https://plus.google.com/105567941221792569561/posts/ZitaqoNMgFR > > > Voor OSM data is het geen probleem, wel voor wandelaars. Ipv gewoon de > knooppunten te noteren moeten ze ook nog eens noteren als ze links of > rechts moeten gaan. Anders heeft hun wandelroute er plots 2km bij (wat toch > wel tamelijk veel is voor een wandelingetje). > > Het is ook een probleem voor ontwikkelaars van tools zoals fietsnet.be. > Normaal kan je gewoon de knopen in volgorde aanklikken om de route te > bepalen, nu kan dit niet meer. > > Groeten, > Sander > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > > -- Ivo De Broeck Valleilaan 13 3360 Korbeek-lo Tel (0)16 43 84 93 Gsm +32 486 17 61 13
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be