I created an issue for osmose/backend. I did not find any other contact information.
2013/3/21 André Pirard Papou <a.pirard.pa...@gmail.com> > On 2013-03-21 22:02, Marc Gemis wrote : > > Ik merk dat er rond Rumst ook een heleboel van die fouten optreden. Ze > willen nu voor de een of andere reden dat er overal route=bicycle wordt aan > toegevoegd. Dat lijkt mij fout. > > zie bv. http://osmose.openstreetmap.fr/en/error/252750050 > > waar ze inderdaad die extra tag als fix voorstellen (zoals André ook al > opmerkte) > > en hier http://osmose.openstreetmap.fr/en/errors/?item=2050 zie je dat > er meer dan 22.000 van zulke fouten in Belgie zouden zijn. > > m > > It looks like every way containing Bicycle = yes is affected. > I checked one or mine with just highway= and name= > > Why Belgium? > What change could possibly have that global effect ????? > > Cheers, > > André. > > > > > 2013/3/21 Guy Vanvuchelen <guido.vanvuche...@pandora.be> > >> In de buurt van Tienen vind ik, via Osmose, een hele hoop fouten. Het >> gaat om de melding ‘Missing parent tag’. Deze fout staat o.a. op >> Oplintersesteenweg, Dwarsstraat Tiensveld, Kopstraat, Vianderstraat, >> Houtemveldweg, … >> >> Een zekere kgross1, heeft waarschijnlijk met de beste bedoelingen een >> hoop informatie voor wegen ingebracht: >> >> Horse = yes >> >> Maxspeed = 70 >> >> Bicycle = yes >> >> Name = Oplintersesteenweg >> >> Motor_vehicle = yes >> >> Cycleway : track >> >> Access = yes >> >> Oneway = no >> >> Highway = tertiary >> >> >> >> In dit geval staat er als foutmelding: >> >> Missing parent tag >> >> Way 198290500 rawedit josm >> >> +route : bicycle >> >> >> >> Kan iemand me uitleggen wat hier fout gaat en hou ik dat kan oplossen. >> >> >> >> Guy Vanvuchelen >> >> >> >> _______________________________________________ >> Talk-be mailing list >> Talk-be@openstreetmap.org >> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >> >> > > > _______________________________________________ > Talk-be mailing > listTalk-be@openstreetmap.orghttp://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > > > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > >
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be