@Marc,
geen foto maar als beschrijving:
in wijken waar straten doodlopen (pijpekoppen) verbinden soms de
voetpaden, weggetjes verhard de enen doodlopende straat met de andere,
soms met een boordsteen (bordure) tussen straat en doorgang soms
gelijksvloer maar dan staat er een hindernis paaltje of metalen hekje
geschrankt zodanig da men niet met volle snelheid uit het pad de straat
op kan (oa veiligheid kinderen).
Die zaken liggen gevoelsmatig dicht bij elkaar maar voor de codering is
het één of ander. En dat ontbreekt mij voor het ogenblik.
Met de tabel van uitzonderingen moet ik al een stap verder geraken.
Vele tags zullen dus foutwezen. Ik zal deze herbekijken en de regel
toepassen
Jakka
Marc Gemis schreef op 3/11/2014 om 7:22:
On Mon, Nov 3, 2014 at 1:10 AM, André Pirard <a.pirard.pa...@gmail.com
<mailto:a.pirard.pa...@gmail.com>> wrote:
The rules you're speaking of are here, especially for Belgium
<http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_tags_for_routing/Access-Restrictions#Belgium>.
This page says that highway=footway means vehicle=no in Belgium (as all
categories, except foot have a no for that row), so why would you have
to add access=no ?
Jakka, do you have a picture of the footway you want to map ? Is there a
traffic sign ? Otherwise it's highway=path, not footway
regards
m
_______________________________________________
Talk-be mailing list
Talk-be@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be
_______________________________________________
Talk-be mailing list
Talk-be@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be