Bedankt. Weer iets bijgeleerd. 2015-01-20 22:14 GMT+01:00 Jo <winfi...@gmail.com>:
> route=foot lijkt mij ook een redelijk elegante oplossing om zowel een > continue reeks ways te hebben in de relatie, zonder de rendering te > beïnvloeden. > > Op 20 januari 2015 22:12 schreef Ben Laenen <benlae...@gmail.com>: > >> >> Dit zijn stukjes over pleinen waar enkele routes over gaan, je kan >> moeilijk >> het hele plein toevoegen omdat je dan de exacte route verliest, en >> aangezien >> er niets verschillend in realiteit is kan je er ook niet echt een >> highway=footway of pedestrian aan geven. Vandaar dus route=foot/bicycle, >> en >> die kun je nog wel op enkele andere plekken vinden in het land. Of dat >> dit nu >> "correct" is of niet, het is toch duidelijk wat de bedoeling is, dus >> niets mis >> mee wat mij betreft. >> >> Ben >> >> >> On Tuesday 20 January 2015 21:13:47 Gilbert Hersschens wrote: >> > Er loopt een wandel route dwars over de markt van Geel. Die markt is een >> > voetgangerszone getagd als highway = pedestrian + area = yes. Omdat die >> > highway dus geen way maar een area is heeft de mapper er gewoon een lijn >> > door getrokken om de 2 stukken weg dwars over de markt te verbinden (om >> de >> > route niet te breken) en dat stukje "weg" getagd met route = foot. >> > Nu is "route" normalerwijze een relatie type en geen highway tag. Ik >> vraag >> > me dus af of dit de correcte tag is voor een "virtuele weg" over een >> plein. >> > Het is in elk geval een creatieve oplossing, maar misschien is er een >> > andere, meer correcte manier ? >> > zie: https://www.openstreetmap.org/way/148011489 >> > >> > Gilbert >> >> >> _______________________________________________ >> Talk-be mailing list >> Talk-be@openstreetmap.org >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >> > > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > >
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be