Ahoj, To by nemela byt chyba, ale vlastnost. Ty diry by mely jit protismeru hod. rucicek a obrys jako takovy po smeru, cimz by melo byt zaruceno korektni renderovani.
Kazdopadne s daty z UHULu jako takovymi jsem nedelal vic nez translaci z jednoho typu souradnic na druhy typ - tam bych popripade hledal chyby, ale zatim u nahodne pootviranych souboru to sedi proti orotofoto mape. K Petr Nejedly wrote: > Jakub Sykora napsal(a): >> Ahoj, >> >> skripty jsem doladil snad do finalni podoby. Podivejte se, prosim, na >> >> http://kubajz.kbx.cz/junk/uhul/output >> >> Je tam zatim par desitek souboru, ale snad z toho jde poznat, jestli je >> to dobre nebo ne. Prouzkuje to od zapadu na vychod. Soubory, co maji >> 129B jsou prazdne (resp. prazdne validni xml - v danem regionu nejsou >> zadna data). V archivu jsou ted urcite data Krusnych hor, KV kraje a >> pomalu se presouvam k Plzni. >> >> Pokud budou data shledana pouzitelnymi, tak soubor po souboru budu >> importovat pres JOSM na server. Pokud mate lepsi zpusob, uvitam ho :] > Hnedka prvni soubor co jsem zkousel > (http://kubajz.kbx.cz/junk/uhul/output/x853388_x1139320_x843388_x1129320.xml.bz2) > ma v sobe deravy polygon s propojkou a nejake prekryvy. > viz uhul:id=1478,2554,1482 > > -- Jakub Sýkora email: [EMAIL PROTECTED] <') ICQ: 68976632 ( =- mobil: +420 777 594 201 '' _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz