Jakub Sykora napsal(a): > Ahoj, > > To by nemela byt chyba, ale vlastnost. Ty diry by mely jit protismeru > hod. rucicek a obrys jako takovy po smeru, cimz by melo byt zaruceno > korektni renderovani.
Myslel jsem, ze "spravne"(tm) se derave polygony tvori pomoci relace multipolygon s inner/outer way. viz relace#3033: <relation id="3033" timestamp="2007-11-12T20:32:57Z"> <member type="way" ref="4797225" role="inner"/> <member type="way" ref="12172221" role="outer"/> <tag k="created_by" v="JOSM" /> <tag k="type" v="multipolygon" /> </relation> a jeji korektni renderovani: http://openstreetmap.org/?lat=50.051056&lon=14.365452&zoom=18&layers=B0F Neco je zmineno tez na: http://wiki.openstreetmap.org/index.php/Relations/Multipolygon -- Petr "Nenik" Nejedly, NetBeans/Sun Microsystems, http://www.netbeans.org 355/113 -- Not the famous irrational number PI, but an incredible simulation! _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz