Omlouvám se, chyba asi v JOSM. cuzk jsme používal dříve a najednou mi to hlásilo chybu. Stačilo zkopírovat jen podklad, který byl chybový, původní smazat a používat nový zkopírovaný, který již opět funguje. ----- Original Message ----- From: jzvc To: OpenStreetMap Czech Republic Sent: Wednesday, November 28, 2012 10:54 PM Subject: Re: [Talk-cz] dotaz na funkčnost ceniaortofotomapy
Dne 28.11.2012 13:40, LM napsal(a): Právě tento zmíněný link přestal fungovat... alespoň tedy u mne Viz vejs, skopiruj to a otestuj, protoze me to funguje, co nefunguje, je toto: wms:http://geoportal.gov.cz/ArcGIS/services/CENIA/cenia_rt_ortofotomapa_aktualni/MapServer/WMSServer?FORMAT=image/jpeg&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&Layers=0&SRS={proj(EPSG:4326)}&Styles=&WIDTH={width}&height={height}&BBOX={bbox} Jinak pro zajimavost, k nize uvedeny orthofoto, zjistil sem, ze na nekterych mistech je vyrazne aktualnejsiho data, nez trebas seznamacka(google + bing jsou obecne spis starsi), na jinych je tomu naopak (pouzivam prubezne k ruznymu krizovymu srovnavani stavu na mape vs realita, specielne kdyz narazim na nejakou "ptakovinu"). ----- Original Message ----- From: jzvc To: OpenStreetMap Czech Republic Sent: Monday, November 26, 2012 8:48 PM Subject: Re: [Talk-cz] dotaz na funkčnost ceniaortofotomapy Dne 26.11.2012 19:34, Zdeněk Pražák napsal(a): a existuje nějaká náhrada pro JOSM Zkus: wms:http://geoportal.cuzk.cz/WMS_ORTOFOTO_PUB/service.svc/get?FORMAT=image/jpeg&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&Layers=GR_ORTFOTORGB&styles=&SRS={proj(EPSG:4326)}&WIDTH={width}&height={height}&BBOX={bbox} Nevim jak je to s obkreslovanim, ale jako srovnavaci sekundarni zdroj IMO OK (na KM to sedi, ale to neznamena, ze to nekde neni posunuty). ---------- Původní zpráva ---------- Od: Roman <rom...@gmail.com> Datum: 26. 11. 2012 Předmět: Re: [Talk-cz] dotaz na funkčnost ceniaortofotomapy 2012/11/26 Zdeněk Pražák <zpra...@seznam.cz> chtěl jsem se zeptat, zda se v poslední době nějak nezměnilo nastavení ceniaortofotomapy jako podkladové vrstvy do JOSM. Používám tuto mapu pro kontrolu průběhu vodních toků a ploch a od minulého týdne mi nefunguje. Provoz služby byl bohužel ukončen - http://geoportal.gov.cz/web/guest/news?id=40216 Roman _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz -------------------------------------------------------------------------- _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz ------------------------------------------------------------------------------ _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz