Ahoj řeším podobnou věc, tentokrát RUIAN -> REST backend a při vytváření loaderu dat v PHP/ExtJS jsem narazil pravděpodobně na stejný problém, co jsi řešil, tedy ArcString a Ring v GML, které nejsou v datech linearizovány (definovány pomocí tří bodů), takže parcela s dírou definovanou kruhem nebo obloukem jako WKT neproleze. Možná by ti pomohla pro tvůj loader CurveLinearizer metoda z degree: http://apidoc.deegree.org/3.1.0/apidocs/org/deegree/geometry/linearization/CurveLinearizer.html
Martin ----- Original Message ----- From: Miroslav Šulc [mailto:fordf...@fordfrog.com] To: OpenStreetMap Czech Republic [mailto:talk-cz@openstreetmap.org] Sent: Tue, 17 Jul 2012 22:38:15 +0200 Subject: Re: [Talk-cz] problém s gml řetězcem > Dne 17.7.2012 22:10, Miroslav Šulc napsal(a): > > Dne 17.7.2012 21:40, hanoj napsal(a): > >> Dne 17. července 2012 11:01 Miroslav Šulc <fordf...@fordfrog.com> > napsal(a): > >>> Dne 17.7.2012 00:06, hanoj napsal(a): > >>>>>> PS: dival jsem se, ze ulice ve VFR nemaji geometrii, tudiz nas > vlastne > >>>>>> zajimaji jen: > >>>>>> * parcely zastavene ("druh pozemku kod"= myslim 13 ) > >>>>>> * adresni body > >>>>> a budovy? > >>>> *** budovy jsou... > >>>> a) bud zastavene parcely (dnes delane tracerem v JOSM) > >>>> b) nebo bod stavebniho objektu a s tim toho mnoho neudelame. > >>>> Importovat body s tagem building=yes, mi neprijde dobre. Slo by z toho > >>>> generovat neco jako landuse=residential. Vic mne nenapada. > >>> stavební objekty mají v datech i hranice, proto se na to ptám. > >> *** kdyz koukam na obec s DKM > >> http://vdp.cuzk.cz/vymenny_format/soucasna/20120630_OB_584029_UZSZ.xml.gz > >> > >> tak v > >> /vf:VymennyFormat/vf:Data/vf:StavebniObjekty/vf:StavebniObjekt > >> > >> vidim > >> <soi:Geometrie><soi:DefinicniBod><gml:Point ... > >> > >> rikam to spravne? > > uzsz jsou jen základní data bez originálních hranic, obsahují jen > > definiční body. musíš v tom formuláři nastavit kompletní datovou > sadu, > > pak se ti ve výběru z údajů zaškrtnou i originální hranice. tyhle > > soubory pak mají v názvu uksh a obsahují právě i ty hranice objektů. > > např se můžeš podívat do souboru 20120630_OB_500291_UKSH.xml.gz, tam > > jsou 100%ně. > > > > já se pomalu pustím do importu kompletní sady dat, takže pak budeme > > vědět, u čeho všeho jsou ty geometrie (např. jestli jsou někde i u > ulic > > apod.). > tak teď koukám, že v 20120630_OB_500291_UKSH.xml.gz jsou i definiční > čáry ulic. > >> hanoj > > ff > > > > > > _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz