Dne 22.7.2013 12:50, Dalibor Jelínek napsal(a):
Ahoj,
no, to jsem si taky myslel, ale České Budějovice to najde, přestože
mi připadá, že je to dělaný stejně jako Dříteň, tedy je to v relaci
s administrativnima hranicema.
Zvláštní...
Dalibor
Cus, kdepak, podivej se poradne najde to relaci hranice. Jen to u toho
pise "Velkoměsto" ale ten odkaz je na relaci.
Cus, podle vseho pokud existuje kranice, tak ti to vrati tu, pokud ne, tak
vraci bod. Predpoklad (asi) je, ze hranice s odpovidajicim nazvem bude vic
odpovidat tomu co hledas. V kazdym pripade bod to umisti (na osm mape) nikoli
do stredu ohranicene plochy ale tam, kde mas tu obec.
Predpokladam, ze to taky souvisi s admin_centre v prislusnych relacich.
Jinak koukam ze neumi najit nekompletni nazev ...
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz