Dne 22.7.2013 15:28, Dalibor Jelínek napsal(a):
Aha, tak to je asi schválně.
Zřejmě preferuje zobrazení hranic a napíše k nim město nebo vesnice podle
jejich centra.
Takže to nebude chyba, ale vlastnost.
:-)
Dalibor
jj, a navic zcela zjevne preferuje zcela konkretni admin level (8)
(predpokladam na zaklade nejakyno nuts modelu).
Mimochodem, pokud budes hledat Praha, najde ti oboji - jak mesto (
vpodobe relace hranice s lv 8) tak administrativni hranici (lv 7). Kdyz
se na to mrknes, tak uvidis rozdil v umisteni toho bodu "kde" - v
pripade ty admin hranice je to geometricky stred.
-----Original Message-----
From: jzvc [mailto:j...@tpfree.net]
Sent: Monday, July 22, 2013 2:05 PM
To: talk-cz@openstreetmap.org
Subject: Re: [Talk-cz] Vyhledávání na osm.org?
Dne 22.7.2013 12:50, Dalibor Jelínek napsal(a):
Ahoj,
no, to jsem si taky myslel, ale České Budějovice to najde, přestože mi
připadá, že je to dělaný stejně jako Dříteň, tedy je to v relaci s
administrativnima hranicema.
Zvláštní...
Dalibor
Cus, kdepak, podivej se poradne najde to relaci hranice. Jen to u toho pise
"Velkoměsto" ale ten odkaz je na relaci.
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz