Cau, a v cem byl problem? Ja myslel, ze ty budovy nemaji geometrii. Tak kde se najednou vzala?
Dalibor > -----Original Message----- > From: Petr Vejsada [mailto:o...@propsychology.cz] > Sent: Wednesday, April 23, 2014 3:32 AM > To: talk-cz@openstreetmap.org > Subject: [Talk-cz] Neviditelné budovy zviditelněny > > Ahoj, > > moc mě to mrzí ;-), ale neviditelné budovy v RUIAN už nejsou úplně > neviditelné. Aby byl zachován nádech magie, zobrazují se jako růžový duch > ve vrstvě RUIAN budov (tile.poloha.net/budovy/....) > > S Mariánem ještě dořešíme, aby na tyto 'duchy' reagoval pointinfo a budeme > mít v JOSM informace o 1.300.000 budovách, které doteď byly zcela > neviditelné :-) > > Demíčko možno vidět na http://ruian.poloha.net , rozsvítit vrstvu budovy (od > zoomu 12). (vrstva se renderuje, bude hotovo cca ve 4:30) > > A každým dnem budeme mít za sebou první třetinu importu adres, > http://ruian.poloha.net/czaddr/ (nedalo mi to se nepochlubit). Díky všem za > spolupráci, je to super! > > -- > Petr, p...@propsychology.cz > >p< > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz