> Nejprve převeďme tvé výsledky na počítačovější formu. Jestli počítám správně, > tak tvé výsledky pro transformaci bez gridu jsou: > ... > 2.520413388 > to je trochu moc, ne? 2.5 metru? *** myslím, že jsi opsal špatně jednu číslici jedné souřadnice
> A teď moje výsledky: > .... > 0.747197172 metru *** souhlas http://pastebin.com/eZ7Km2Mx > Dejme tomu, že je posun při transformaci s gridem správným směrem a že je > tedy výsledek přesnější než bez gridu. Když si dáme v JOSM přes sebe > průhlednou KM > a k tomu moje vrstvy budov, proč se tedy lépe kryjí růžové budovy (t.j. bez > gridu) než budovy modré (t.j. s gridem) ???Růžové se lépe kryjí i s tím, co je > v OSM. Znamená to, že máme vše v OSM špatně? A hlavně - co s tím dál? *** Nejprve je treba vedet co je spravne a proc. Proto jsem vznesl oficiální dotaz na CUZK ohledne transformaci. ha hanoj _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz