> díky. To je ten stejný grid, jako měl schovaný Xificurk, binárku. Ten jsme > přeci zkoušeli a dopadlo to špatně. Jevilo se to jakoby ten grid korigoval > obráceně, na opačnou stranu, ale ani tak to nesedělo. Bez něj to vypadá > přesněji vůči KM. Viz archiv konference. *** Co jste věcně zkoušeli a jak to odpadlo jsem v archivu nevyčetl, nebo nepochopil, PostGIS není moje parketa, ale:
bash: wget http://gis.templ.net/grid_jezek2008/jezek_czech08.llb sudo cp jezek_czech08.llb /usr/share/proj postgres: INSERT INTO spatial_ref_sys(srid, auth_name, auth_srid, srtext, proj4text) VALUES (999, 'jezek', 999, 'NULL', '+proj=krovak +ellps=bessel +nadgrids=jezek_czech08.llb'); #Dotaz probehl úspešne: bylo ovlivnený 1 rádek SELECT ST_AsText(ST_Transform(ST_GeomFromText('POINT(-718583.33 -949224.46)',999),4326)) As wgs_geom; #"POINT(14.5808761364013 50.9523314825017)" což dává očekáváný výsledek ha hanoj _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz