Ahoj, 1) to Atrium Flora je zmapované správně - dokonce i ten mnou upravený iD editor to pěkně umí prohlížet [1] - viz nahoře přepínač pater.
No, to teda neni. Patra jsou proste spatne. Ovocny svetozor je podle vytahu v patre ctvrtem, nikoli prvnim. Vsechno je to posunute. Dalibor From: Pavel Zbytovský [mailto:zbytov...@gmail.com] Sent: Tuesday, January 10, 2017 9:16 PM To: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org> Subject: Re: [Talk-cz] Patra a nákupní galerie ... Ahoj, reaguju trochu po delší době, ale je to zajímavé téma. 1) to Atrium Flora je zmapované správně - dokonce i ten mnou upravený iD editor to pěkně umí prohlížet [1] - viz nahoře přepínač pater. 2) Už podle Simple Indoor Tagging [2] by měly level tagy koresponodovat zejména s označením ve výtahu/v realitě. Také to doporučuji. "Local level notations per building should be reused. e.g. at Munich Airport 3 is the ground level." 3) Podle mého proposalu [3] by šlo doplnit i ty footwaye - viz OC Smíchov [4]. 4) Ve 2D je relativně snadný hack jak to zpřehlednit - a to filtrovat u way/areas pouze level=0, ale s nodama nic neuděláme. A než se to ujme, tak to bude nepřehledné :-) Mějte se Pavel [1] https://openstreetmap.cz/edit/#level=0 <https://openstreetmap.cz/edit/#level=0&map=19.20/14.46135/50.07867> &map=19.20/14.46135/50.07867 [2] https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Simple_Indoor_Tagging [3] https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Proposed_features/CoreIndoor [4] http://openstreetmap.cz/edit/#id=w382843342 <http://openstreetmap.cz/edit/#id=w382843342&map=18.06/14.40284/50.07310> &map=18.06/14.40284/50.07310 On Tue, Sep 20, 2016 at 12:41 AM Pavel Machek <pa...@ucw.cz <mailto:pa...@ucw.cz> > wrote: Ahoj! > Jo. Je to takové nepřehledné. Mně by se líbilo, kdyby byly zakresleny i > ty zdi, aby měl člověk představu, jak to uvnitř přesně vypadá. Ale to by > chtělo podporu na hlavní mapě. Udělat tu budovu interaktivní a po > rozkliknutí zobrazit nějaký pokročilý prohlížeč. > > Ale jak to vykreslit ve 2D, aby to bylo pokud možno přehledné, to fakt > netuším. MUNI v Brne (tusim) ma 3D zmapovane budovy, a maji na to i prohlizec. Nekde jsem videl zaznam z prednasky.. Pavel -- (english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek (cesky, pictures) http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org <mailto:Talk-cz@openstreetmap.org> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz