Zkoušel jsem kombinaci network: "MHD Mariánské Lázně" ref: "7" a fungovalo to. Plzeň mi to taky nechtělo sežrat..
H. 2017-02-04 13:02 GMT+01:00 Petr Holub <ho...@ics.muni.cz>: > Hoj, > > > padlo to na posledním qartálním pivě v Plzni a teď jsem to náhodou > našel. Takže pro všechny, > > které to zajímá: tenhle nástroj vykreslí libovolnou linku MHD zmapovanou > pomocí nového > > schématu jako graf. > > > > http://www.overpass-api.de/public_transport.html > > zkusil to nekdo pouzit v Brne? Mne prijde, ze se pomoci toho neda > temer nic vykreslit - kdyz zadam treba > network=cz:IDS JMK > line number=1 > tak se to ocividne neprokouse rekurzivne z tech route_master na relace > pro jednotlive smery.... > > Petr > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz