Cus,
ja se ani moc nedivim ze to moc nefunguje ...
schvalne jestli neco nevidim ...
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Public_transport
1) trasa (jako top level prvek) je definovama master relaci (kvuli
variantnim trasam predevsim)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relation:route_master
2) soucasti ty relace jsou vyhradne relace (variant) tras
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relation:route
3) soucasti relace trasy jsou uz silnice a zastavky .... ale zadny relace
4) jenze zastavka muze byt definovana jako relace o mnoha prvcich
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:public_transport%3Dstop_area
5) ovsem ta relace neni definovana jako soucast niceho
Vysledek je, ze v trase jsou zastavky/nastupiste/... a podobnej hnuj,
coz vedek tomu, ze kazdou zastavku vidim v tom grafu 2x ... asi podle
toho co vsechno tam je. Ale tak to odpovida tomu, co je na wiki.
Dne 4.2.2017 v 14:39 Jan Macura napsal(a):
Zkoušel jsem kombinaci
network: "MHD Mariánské Lázně"
ref: "7"
a fungovalo to.
Plzeň mi to taky nechtělo sežrat..
H.
2017-02-04 13:02 GMT+01:00 Petr Holub <ho...@ics.muni.cz
<mailto:ho...@ics.muni.cz>>:
Hoj,
> padlo to na posledním qartálním pivě v Plzni a teď jsem to náhodou našel.
Takže pro všechny,
> které to zajímá: tenhle nástroj vykreslí libovolnou linku MHD zmapovanou
pomocí nového
> schématu jako graf.
>
>http://www.overpass-api.de/public_transport.html
<http://www.overpass-api.de/public_transport.html>
zkusil to nekdo pouzit v Brne? Mne prijde, ze se pomoci toho neda
temer nic vykreslit - kdyz zadam treba
network=cz:IDS JMK
line number=1
tak se to ocividne neprokouse rekurzivne z tech route_master na relace
pro jednotlive smery....
Petr
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org <mailto:Talk-cz@openstreetmap.org>
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
<https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz>
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz