Ale vubec. spatneho nic, jen mi to prijde jako klasicke GIGO, stejne jako u tech nafukovaci bazenu. Ono vubec delat kostky podle poctu pater je osemetne. Nekde ma obytna budova stropy neco pod tri metry, nekde i pres pet. U neobytnych budova je to jeste zajimavejsi, narazili jsme na to, kdyz se delaly podklady pro dane. Financak mel obcas problem stravit, ze ten petadvacetimetrovy barak ma dve patra. A ma...
Jinak samozrejme co si kdo dela ve svem case je jeho vec ;-) Mimochodem, jak otagovat nadrzovy dvur? Je opravdu "building=industrial" vhodny? J. ______________________________________________________________ > Od: Marián Kyral <mky...@email.cz> > Komu: "OpenStreetMap Czech Republic" <talk-cz@openstreetmap.org> > Datum: 06.03.2018 10:07 > Předmět: Re: [Talk-cz] 3D mapa v OSM - pěkná hračka - dejte zoom > > >---------- Původní e-mail ---------- >Od: jo...@razdva.cz >Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org> >Datum: 6. 3. 2018 9:59:52 >Předmět: Re: [Talk-cz] 3D mapa v OSM - pěkná hračka - dejte zoom >"Mno, hodne stesti... " > > > >Tak někoho baví mapování turistiky, někoho baví železnice a někoho zase 3D >budovy. Co je na tom špatného? > > > >"ale jedno plus to melo, aspon jsem se podival do firmy, kterou znam a >vidim, ze to tam nejaci snazivci zmapovali tak, ze administrativni budova je >sklad, v ruian to ma jedno patro misto deviti, nadrze na surovin jsou budovy >(a jsou podle mapy uvnitr jinych budov), budovy jsou i na par tydnu odlozene >a uz davno zmizele kontejnery... >" > > > >Alespoň něco :-D > >Marián > >---------- > >_______________________________________________ >Talk-cz mailing list >Talk-cz@openstreetmap.org >https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz