Obávám se, že diplomaticky usměrnit nepůjde. Posledně po tom mém zásahu přestal přidávat, ale v březnu se zase rozjel a už zase ho máme na 4. místě editorů.
Pište mu prosím na ty jeho změny komentáře - klidně česky, a posílejte mi to - budu mu to překládat do němčiny a doplňovat to k tomu. Osobně bych ho už nechala zabanovat pro ČR, protože debata s ním není žádná. Jen to chce pár komentářů na jeho změnách, protože bez toho se blbě jedná. Ale chce to rychlou akci, protože jinak s tím zase bude spousta práce. Majka On Fri, 4 May 2018 at 09:33, Janda Martin <jan...@crcdata.cz> wrote: > Dobry den, > > omlouvam se ale mam pripominky ke zmenam stareho znameho uzivatele > FELL3. Provedl jsem nahodnou kontrolu jeho posledni cinnosti a objevil jsem > ne prilis prinosne editace ve Starych splavech u Machova jezera. > https://www.openstreetmap.org/changeset/58662069. Ostatni jsem ani > nekotroloval. > > Soucasti editace je zmena pudorysu domu a jeho posunuti o 1.25m coz > nesouhlasi s RUAN. Pouziva BING mapy a posouva neketre objekty misto toho > aby se alespon pokusil BING zarovnat podle podkladu. Predpokladam ze jeho > ostatni editace budou podobne kvalitni. Prosim muze ho nekdo opet > diplomaticky usmernit. > > Dekuji > Martin > > PS veskere pravopisne chyby a preklepy jsou ciste zamerne. > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz