TR Trafostanice
RS Rozpínací stanice
Někdy se TR bez přečíslování mění na RS
P.
---------- Původní e-mail ----------
Od: r00t <r...@r00t.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org>
Datum: 19. 11. 2018 21:02:38
Předmět: Re: [Talk-cz] Import rozvoden v Praze
"Ahoj,
> Všechny ne, některé jsou právě označené RS XXXX:
> https://overpass-turbo.eu/s/DOj
Nasel jsem si napr. RS 2280 a v DB ji maji jako TR 2280 - je otazka jestli
nejde
proste o starts/novejsi znaceni toho sameho (transformator vs. rozvodna
stanice)
pripadne jestli to neznamena ze tam neni ten transformator (ale divil bych
se
kdyby to byla jenom rozvodna 22kV v takove velke budove bez trafa...).
r00t
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz