Paraku on ADS katastripõhine. Katastriandmestik oleks vajalik, et kuidagi loovamalt läheneda, seda aga maa-amet vektorina ei väljasta.
-- Mihkel Oviir sook...@yahoo.com ________________________________ From: Margus Väli <margus.v...@gmail.com> To: OpenStreetMap Estonia <talk-ee@openstreetmap.org> Sent: Fri, October 15, 2010 10:34:03 AM Subject: Re: [Talk-ee] Aadressandmed importida OSM-i? Siin saaks ju loovamalt läheneda ja building=yes ümbruskonnas vaadata -- kui punkti läheduses või lausa ümber on maja siis mitte risustada seda kanti lisa punktiga vaid võrrelda ning lisada aaressandmeid? mv On Thu, 2010-10-14 at 11:07 +0300, Jaak Laineste wrote: > > - Ma nuputaks siis skripti välja mis ADS andmetabelitest (need > on CSV failidena maaameti FTP-s saadaval) .osm faili genereerib > Karlsruhe skeemis. See ei tohiks ka olla väga keerukas tegelikult, > lihtsalt andmeid on palju. Sadu tuhandeid punkte. > _______________________________________________ Talk-ee mailing list Talk-ee@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-ee
_______________________________________________ Talk-ee mailing list Talk-ee@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-ee