Tai kokios išvados dėl administracinių ribų? Šiuo metu yra va tokie jau senokai talk-lt aptarti susitarimai: http://lt.wikibooks.org/wiki/Atviro_žemėlapio_vadovas/Redagavimas/Ryšiai#Miesto.2C_rajono_ir_pan_ribos
Kaip matome, įrašyta, kad tiek taškas, tiek poligonas turi identiškus „place“ ir „name“. a) Kaip suprantu, per place+name ryšį veikia gis-lab.ru daromas maršrutizatorius (CityGuide). Kiek žinau, jis populiarus tik Rusijoje (pataisykite, jei klystu), taigi mes kaip ir galime ignoruoti jų place+name dublio poreikį (pagaliau jie visada turi galimybę perrašyti/pasitaisyti savo taisykles). b) Mkgmap generuojamas Garmin žemėlapis tokio reikalavimo, kaip suprantu, neturi. Jis tiesiog susiranda administracinę ribą ir jai priskiria visas „viduje“ esančias gatves (su sąlyga kad generuojama su raktu location-autofil=bounds). Tai iš principo, jei nusprendžiam, kad CityGuide mums neaktualus, galime išmesti reikalavimą place=* žymą dėti ir ant administracinės ribos ploto (name rašytume tokį patį ir ten, ir ten, o place=* tik ant taško). Kaip suprantu, tokiu atveju: 1. „dvigubas“ vietovės paieškos rezultatas (nominatime) susitvarkys. 2. Mkgmap sukurti Garmin žemėlapiai adresus ras. 3. CityGuide žemėlapių adresų paieška nebeveiks. P.S. Landuse=residential|industrial|commercial ir pan. yra visai kita opera, jei su tuo kyla neaiškumu, siūlau aptarti kitoje gijoje. -- Tomas _______________________________________________ Talk-lt mailing list Talk-lt@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt