Aš pats orientuojuosi į universalų ir aiškų duomenų modelį, nei į konkrečius, neva, "nepajudinamus" produktus. Iš esmės sutinku su siūlymu.
2012/12/12 Tomas Straupis <tomasstrau...@gmail.com> > a) Kaip suprantu, per place+name ryšį veikia gis-lab.ru daromas > maršrutizatorius (CityGuide). Kiek žinau, jis populiarus tik Rusijoje > (pataisykite, jei klystu), taigi mes kaip ir galime ignoruoti jų > place+name dublio poreikį (pagaliau jie visada turi galimybę > perrašyti/pasitaisyti savo taisykles). > b) Mkgmap generuojamas Garmin žemėlapis tokio reikalavimo, kaip > suprantu, neturi. Jis tiesiog susiranda administracinę ribą ir jai > priskiria visas „viduje“ esančias gatves (su sąlyga kad generuojama su > raktu location-autofil=bounds). > > Tai iš principo, jei nusprendžiam, kad CityGuide mums neaktualus, > galime išmesti reikalavimą place=* žymą dėti ir ant administracinės > ribos ploto (name rašytume tokį patį ir ten, ir ten, o place=* tik ant > taško). Kaip suprantu, tokiu atveju: > 1. „dvigubas“ vietovės paieškos rezultatas (nominatime) susitvarkys. > 2. Mkgmap sukurti Garmin žemėlapiai adresus ras. > 3. CityGuide žemėlapių adresų paieška nebeveiks. > > P.S. Landuse=residential|industrial|commercial ir pan. yra visai kita > opera, jei su tuo kyla neaiškumu, siūlau aptarti kitoje gijoje. >
_______________________________________________ Talk-lt mailing list Talk-lt@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt