Kastyti, Modesta. Čia žmonės teiraujasi
kaip reikia teisingai stoteles rašyti žemėlapiuose. Siūlau
įsitraukti klausimą į darbo grupės darbotvarkę, nes dabar tikrai
balaganas: vienos su „st.“, kitos – be. Taip neturi būti.
2015.02.02 11:47, Tomas Straupis rašė: aš siūlyčiau nedaryti savo interpretacijos ir įrašyti tą pavadinimą, kuris priskirtas oficialiai. Jei "Šeškinė", tai "Šeškinė". Jei "Kęstučio st.", tai tokį ir nurodom, su visom galūnėm.Nelabai aišku, kuris pavadinimas yra „oficialus“. Tas, kur ant stotelės ženklo, tas kur „oficialioje“ svetainėje (tarkim vilniustransport.lt) ar dar kur?Norisi bendros taisyklės, nes kuo įvairesnis tokių pačių objektų žymėjimas, tuo: 1. sunkiau duomenų naudotojams (atsisiuntę Lietuvos duomenis gauna neprognozuojamą mišrainę), 2. sunkiau automatu klaidas aptikti, 3. daugiau įvykių, kai kokiame nors plote pradedama keisti iš vieno varianto į kitą - pirmyn/atgal. |
_______________________________________________ Talk-lt mailing list Talk-lt@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt