> Aš pritarčiau tokiam atskyrimui. Nors jis nėra tobulas – kai kur ir prie > unclassified kelių plotų prijungimas jau nenatūraliai atrodo.
Na žemiau tertiary kol kas paliekam nesutartą variantą. T.y. kas kaip nori. Aš tarkim niekada nejungiu kelių prie landus kraštų, nes realiai landuse niekada nesikeičia kelio viduryje. Kelias arba miške, arba pievoj. Plius tai skirtingų galaktikų objektai, tai patogiau juos atskirai ir laikyti. >> informacija padalinama į stipriai didesnį atskirų vektoriukų skaičių, >> dėl to pasidaro stipriai sunkiau redaguoti kelių info. > > Čia jau greičiau įrankių problema. O eksportuojant duomenis į kitas > specializuotas sistemas galima būtų tuos atskirus vektoriukus sujungti. Teoriškai taip, bet praktiškai įrankių, kurie kažkaip automatiškai tokius padalintus kelius sujungtų nėra (ir negirdėjau, kad kažkas ruoštųsi kurti). Eksportavimo įrankiai irgi nejungia tokių padalintų kelių į vieną, taigi išorinėse sistemose bus daug kelio atkarpų, turinčių identiškas žymas. >> Nuo motorway iki tertiary (imtinai) kelius įsivaizduoti kaip >> pažymėtus plotais ir atitinkamai žymėti greta esančius miškus, pievas, >> dirbamas žemes. > > Pritariu, bet kaip tada pažymėti tą plotą, kuriame yra pats kelias? Kol kas tik „įsivaizduojam“, kad kelio plotas pažymėtas :-) kaip suprantu, dar nėra galutinio susitarimo, kaip žymėti kelio plotą. Artimiausias rastas žymėjimo pasiūlymas - „area:highway=...“: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Proposed_features/area:highway -- Tomas _______________________________________________ Talk-lt mailing list Talk-lt@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt