On 28/03/14 11:03, Jānis Skudra wrote: > Sveicieni kartogrāfiem! > Saņēmu aizrādījumu no richlv par neapspriestu ēku importu Carnikavas > novadā <http://www.openstreetmap.org/changeset/21275099>. > Kas tad ir tas kritiskais apjoms, kas ir jāsāk apspriest? > Apstāstīšu, kas tad ir izdarīts. Izmantots ir terplāna shp fails. > Terplāna karte manis zīmēta. Kopējot ēkas, respektētas jau citu > sazīmētās ēkas. Datu precizitāte ir tāda kāda nu viņa ir - lgia topene. > Apzinos, ka kopējot ēkas bija daži konflikti ar ielām, kurus apņemos > palabot.
o, liels paldies par atbildi :) vispirms par legaalo pusi. taa kaa tas ir terplaans, tad datus mees driikstam izmantot, neatkariigi no taa, kaa tapis terplaans. par apjomiem - nu, principaa, veelams gadriiz jebkaadu apjomu, kas nav manuaali ziimeets osmaa :) taam eekaam, ko es papeetiiju, ir kaut kaads "Id=0" klaat - kas tas iisti ir ? > Ja jāņem nost, tad daram tā. peec info, kas augstaak, man neizklausaas tik slikti - bet to id=0 gan varbuut jaanjem nost ? > Cieņā > Jānis Skudra -- Rich _______________________________________________ Talk-lv mailing list Talk-lv@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv