On Friday 28 September 2007 21:56:35 Stefan de Konink wrote: > Maarten Deen schreef: > > Zie hier: > > <http://www.openstreetmap.org/?lat=51.37094251748372&lon=3.81696845092515 > >5&zoom=13&layers=B0F> > > > > Een spoorlijn van Oudelande (eindpunt SZB) naar Terneuzen. > > De AND data zegt: > > AND_r_r: 15001334 > > foot: yes > > hgv: no > > highway: virtual > > motorcar: no > > motorcyce: no > > railway: rail > > > > Ik denk dat dat wel kan verdwijnen? > > En een tag highway: virtual? Wat staat daar in de source van AND? > > Als er daadwerkelijk een spoorlijn ligt zou ik hem laten staan. In de > rotterdamse havens liggen ook nogsteeds spoorlijnen en die staan ook > allemaal nog op vele kaarten. > > Indien hij niet bestaat en gepland was (maar er is nooit wat van > gekomen) dan mag hij er af natuurlijk :)
Of is hij buiten gebruik? Dan komt er mogelijk nog eens een busbaan of voetpad over te liggen. vriendelijke groet, cordialmente, Ante _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl