Tja, zoals Eugene ook al aan gaf kruist deze spoorlijn de Westerschelde. Dus er moet al een tunnel liggen. De wegtunnel staat er apart op.
Maar ik vind het zo vreemd dat dergelijke data in de AND gegevens zitten. Maarten -----Original Message----- From: "Ante Wessels" <[EMAIL PROTECTED]> To: "OpenStreetMap NL discussion list" <talk-nl@openstreetmap.org> Sent: 29-09-07 10:11 Subject: Re: [OSM-talk-nl] Spoorlijn Oudelande - Terneuzen? On Friday 28 September 2007 21:56:35 Stefan de Konink wrote: > Maarten Deen schreef: > > Zie hier: > > <http://www.openstreetmap.org/?lat=51.37094251748372&lon=3.81696845092515 > >5&zoom=13&layers=B0F> > > > > Een spoorlijn van Oudelande (eindpunt SZB) naar Terneuzen. > > De AND data zegt: > > AND_r_r: 15001334 > > foot: yes > > hgv: no > > highway: virtual > > motorcar: no > > motorcyce: no > > railway: rail > > > > Ik denk dat dat wel kan verdwijnen? > > En een tag highway: virtual? Wat staat daar in de source van AND? > > Als er daadwerkelijk een spoorlijn ligt zou ik hem laten staan. In de > rotterdamse havens liggen ook nogsteeds spoorlijnen en die staan ook > allemaal nog op vele kaarten. > > Indien hij niet bestaat en gepland was (maar er is nooit wat van > gekomen) dan mag hij er af natuurlijk :) Of is hij buiten gebruik? Dan komt er mogelijk nog eens een busbaan of voetpad over te liggen. vriendelijke groet, cordialmente, Ante _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl