Ik ben benieuwd. Vandaag klaar, zodat het vannacht met de update van de cyclemap mee kan is zeker nog iets te veel gevraagd ;)
Ik ben iig benieuwd hoe de punten eruit komen te zien op Schouwen-Duiveland en Goeree-Overflakkee, die vorige week zijn ingevoerd. > ah dat bestand is makkelijker te behappen.. bedankt, zo eens downloaden. > die van 900MB ging er via de sax methode in 155 sec doorheen, zonder > geheugen problemen, alleen is die methode ietsje lastiger processen > (soort streaming) > > 2008/2/12, Martijn Verwijmeren <[EMAIL PROTECTED] > <mailto:[EMAIL PROTECTED]>>: > > Nu we het toch over ways en nodes hebben. Die ways zelf heb je > natuurlijk niet nodig tijdens het zoeken naar de dichtsbijzijnde node: > > http://www.xs4all.nl/~tibors/Temp/dutch-road-nodes.osm.gz > <http://www.xs4all.nl/%7Etibors/Temp/dutch-road-nodes.osm.gz> > > bevat alleen de nodes uit het eerder vermelde bestand. Nog maar 279MB > uitgepakt. > > m.v.g. > Cartinus > > On Tue, 12 Feb 2008 02:58:11 +0100 > Martijn Verwijmeren <[EMAIL PROTECTED] > <mailto:[EMAIL PROTECTED]>> wrote: > > > On Tue, 12 Feb 2008 02:17:14 +0100 > > Joris Meijerink <[EMAIL PROTECTED] > <mailto:[EMAIL PROTECTED]>> wrote: > > > > > > > > > Dit zijn alle highways in Nederland (en stukjes Duitsland en > > > > België) die gisteren in de database zaten van het type: > > > > * primary > > > > * secondary > > > > * tertiary > > > > * unclassified > > > > * unsurfaced > > > > * track > > > > * residential > > > > * living_street > > > > * service > > > > * cycleway > > > > * pedestrian > > > > > > > > Volgens mij zijn dat alle type wegen waar je met een normale > fiets > > > > of mountainbike wil komen. Pedestrian zit alleen maar in de > lijst > > > > omdat AND tracks zo heeft getagged en die nog niet allemaal > > > > gecorrigeerd zijn.\ > > > > > > Klopt toch niet helemaal, er zijn ook nodes die alleen een AND tag > > > hebben en geen highway tag, maar zijn soms wel degelijk een > weg. De > > > ander kant op zou beter werken, dus geen rail, geen landuse enz., > > > heb alleen geen ideeof dat ook kan. > > > > De selectie kijkt naar de tags op de ways, niet naar die op de > nodes. > > Het neemt simpelweg alle nodes die onderdeel zijn van (minstens) één > > van de geselecteerde ways. De laatste node in het bestand is > > bijvoorbeeld een "amenity=parking" en heeft zelf helemaal geen > > highway tag. > > > > Volgens mij is het zelfs zo dat bovenstaande waarden voor de highway > > tag alleen zinvol zijn op ways en niet op nodes. De enige > (land)wegen > > die ik ooit heb gezien zonder highway tag waren "FIXME previously > > unwayed segments" (of zoiets) en die lagen allemaal in het > > buitenland :) > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org <mailto:Talk-nl@openstreetmap.org> > http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl > > > ------------------------------------------------------------------------ > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl > _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl