--------- Original Message -------- From: OpenStreetMap NL discussion list <talk-nl@openstreetmap.org> To: talk-nl@openstreetmap.org <talk-nl@openstreetmap.org> Subject: Re: [OSM-talk-nl] http://maximumsnelheid.openstreetmap.nl/ Date: 18/05/09 03:40
> On Monday 18 May 2009 01:35:29 Lennard wrote: > > Cartinus wrote: > > > Zou het mogelijk zijn om ook de maxspeed van highway=*/area=yes te > > > renderen? Zoals hier: > > > <http://maximumsnelheid.openstreetmap.nl/?zoom=18&lat=52.10515&lon=5.0330 > > >3&layers=BT> > > > > Oeh, vlakken, daar had ik nog niet aan gedacht. Good catch! > > > > > Als een vlak renderen wordt waarschijnlijk lelijk. Ze als een normale weg > > > behandelen ziet er denk ik beter uit, > > > > Ik kan ze niet als weg renderen, in de zin van een lijn door het vlak > > heen. Wat ik zou kunnen doen is een solide outline, met een doorzichtig > > vlak daarbinnen. En ik denk dat het alleen voor 30 en woonerf nodig is? > > De "solid outline" is wat ik met "gewoon als weg behandelen" probeerde te > zeggen. Die doorzichtige binnenkant, daar had ik niet aan gedacht, maar het > ziet er goed uit zo. > > Ik zou voor de zekerheid ook 50 doen. Nog niet alle woonwijken zijn in 30 km/h > zones veranderd. > > Woonerf? Daar zet ik nooit een maxspeed op, want die is impliciet. Ja dat viel me al op in die link die je stuurde. Een implicitie snelheidsbeperking bestaat echter mijns inziens niet. Voor buitenlanders zijn die regels namelijk niet bekend, en OSM is behoorlijk grensoverschrijdend. > > -- > m.v.g., > Cartinus > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl > > > > ________________________________________________ Message sent using UebiMiau 2.7.10 _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl