On Monday 18 May 2009 09:19:37 Geert Schuring wrote: > > Cartinus wrote: > > Woonerf? Daar zet ik nooit een maxspeed op, want die is impliciet. > > Ja dat viel me al op in die link die je stuurde. Een implicitie > snelheidsbeperking bestaat echter mijns inziens niet. Voor buitenlanders > zijn die regels namelijk niet bekend, en OSM is behoorlijk > grensoverschrijdend.
Dat hoeven alle buitenlanders ook niet te weten, dat kunnen ze opzoeken. Nogmaals daar hebben we in OSM het volgende voor: <http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relation:boundary> <http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_tags_for_routing/Maxspeed#Implicit_maxspeeds_in_a_computer_readable_format> Ik heb overigens niet zelf verzonnen dat de maxspeed voor woonerven impliciet is. Dat is gewoon zo gedocumenteerd in de wiki: <http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Living_street> -- m.v.g., Cartinus _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl