Howdy, Enkele tijd terug heeft Lennard een kaartje naar deze lijst gestuurd met daarop het volgende voorstel. Het omtaggen van:
highway=tertiary + AND:importance_level=5 + version=1 => highway=unclassified Hierbij was teven een visualisatie [1]. Deze visulisatie laat de kaart zien met de weizignen dat: 1) highway=tertiary + AND:importance_level=5 + version=1 => highway=unclassified 2) highway=secondary + AND:importance_level=4 + version=1 + geen ref=* => highway=tertiary Volgens mij ziet de kaart er zo een stuk beter uit. En ik ben dan ook begonnen met omtaggen (met een scriptje) in de gebieden waar ik bekend ben van het eerste punt, het tweede punt komt in een volgende ronde. Ik ga de komende dagen langzaam alle gemeenten af. Een lijst van de gemeenten die reeds zijn omgetagd kunnen op [2] worden gevonden. Zoals ik al zei is enkele controle na de omtagging wel gewenst. Als iemand dus een verzoekje heeft om zijn gemeente te doen reageer dan even op dit mailtje dan zal ik zorgen dat die gemeente voorrang krijgt. Groet, --Roeland [1] http://mijndev.openstreetmap.nl/~ldp/AND-reclassified/ [2] http://www.openstreetmap.org/user/AND/edits
signature.asc
Description: This is a digitally signed message part.
_______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl