2010/11/24 <dbuss...@goudappel.nl> > > Bedankt aan iedereen die feedback geeft op de site (via deze lijst of > privee). > Wij zijn alle reacties aan het afwerken en geven iedereen persoonlijk > antwoord wat ermee gebeurd is. > Dit probleem van Andréhad ik eerder al door Michiel gemeld gekregen en heb > het nu eindelijk in mijn debug-omgeving kunnen reproduceren en ben > optimistisch het snel op te kunnen lossen. Het schijnt te gaan om een heel > raar stuk weg die een verbinding vormt tussen de twee punten heel ver uit > elkaar maar zogenoemd toch maar 25 meter lang is. In JOSM niet te zien, dus > ontstaat blijkbaar pas bij het inlezen in Postgres... >
Voor het geval het helpt met opsporen: Het lijkt te reproduceren met veel verschillende eindpunten, die allemaal verbonden lijken te zijn (alsof ze op hetzelfde punt liggen) met één punt ten oosten van Hengelo (de splitsing Haverrietweg-Drienermarkeweg). De punten die als het andere punt dienst doen hebben allemaal gemeen dat er minimaal 1 weg vanuit gaat naar een punt dat niet tot het gebied Twente gerekend wordt. Het lijkt alleen op te treden vanuit een dergelijk randpunt naar het 'centrumpunt', niet andersom. -- André Engels, andreeng...@gmail.com
_______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl