Op 16-3-2011 8:05, Maarten Deen schreef:
On Tue, 15 Mar 2011 21:36:29 +0100, Jeroen Muris wrote:
Op 15-3-2011 21:24, Maarten Deen schreef:
On 15-3-2011 18:37, Jeroen Muris wrote:
Collega's,
Misschien is het toeval, ligt het aan mij, maar sinds kort krijg ik
bij
het uploaden van mijn edits in JOSM veel meer meldingen over
conflicten
dan voorheen. Eerder kon ik vrijwel al mijn changesets ineens
uploaden,
en nu zijn er vrijwel standaard wel een paar elementen met een
nieuwere
versie op de server!
Heb je een van die objecten bekeken als je een conflict krijgt? Wat
staat daar dan voor gegevens op?
Ik ben een aantal verschillende situaties tegengekomen, zoals:
* beide versies (server en lokaal) zijn verwijderd, maar met
verschillende tags
* enige verschil tussen twee nodes (server en lokaal) zijn de
coördinaten
* de versie op de server heeft geen tags ('undefined' voor
key+value), mijn lokale versie wel
Maar wel allemaal geedit door een andere gebruiker? Of staat jou naam
op de edit?
Post eens de history van een zo'n object.
En sla je edits op en zoek daar het object in dat osm file op.
Voor zover ik kan nagaan betreffen de conflicten allemaal (versies van)
objecten van mijzelf. Soms zijn het wel oudere objecten, van anderen,
maar het conflict wordt dan veroorzaakt door twee versies van mezelf.
Ben overigens niet zo heel erg bedreven in het uitpluizen van dit soort
dingen. Het is mij niet gelukt een 'bijzondere' history terug te vinden.
Heb daarom eigenlijk ook geen idee of het gebied nu 'schoon' is. Bij
opnieuw downloaden geeft de JOSM validator geen schokkende meldingen. Ik
denk dat ik maar even wacht tot de data in KeepRight! verschijnt...
Dank, en groet,
J-----.
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl