Ik denk dat je beter af bent met josm dan potlatch... voor het editen van relaties....
Gert Van: TheoV [mailto:urbanci...@gmail.com] Verzonden: woensdag 29 juni 2011 17:56 Aan: OpenStreetMap NL discussion list Onderwerp: Re: [OSM-talk-nl] wandelroute Ok, ik heb het teruggezet naar =tertiary; maar dan zie ik geen mogelijkheid in Potlatch om bij tabblad walking een route te kiezen. een mogelijkheid die wel wordt gegeven bij =track. dus gelijktijdig een highway en een wandelpad: kan dat? hoe doe ik dat in Potlatch? via het tabblad cycle zie je dat de LF21 en een regionale route wel aan diezelfde asfaltweg gerelateerd zijn. Theo Op 29 juni 2011 15:04 schreef Floris Looijesteijn <o...@floris.nu> het volgende: Hoi Theo, Jij hebt van de weg een highway=track gemaakt, terwijl het gewoon een highway=tertiary moet blijven. Je hebt de route ingevoerd als relatie, volgens mij is dat voldoende. Hier is de history van de weg: http://www.openstreetmap.org/browse/way/6588201/history Draai je het zelf terug? Groet, Floris 2011/6/29 TheoV <urbanci...@gmail.com>: > hoi, > Ik loop een wandelroute LAW (nu de Havezatenroute); > Heb pas de Zuiderzeeroute (LAW8) gelopen en wil de route in OSM opnemen. > Even geprobeeerd bij de IJsselmeerdijk in Warder NH; > Probleem is dat de asfaltweg daarna als een stippellijn gepresenteerd wordt. > Wat doe ik niet goed? > > TheoV > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl > > _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
_______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl