VAART-bericht van: "J.Teunisse" <[EMAIL PROTECTED]>

De helft van de plaatsen die je noemt zijn toch echt voor een koppelverband niet geschikt. En waar wou je in Bingen en Mainz de auto er afzetten en het schip kwijtraken???????


VAART-bericht van: "Melvin" <[EMAIL PROTECTED]>

Nou daar gaat ie: Haaften, IJsendoorn, Weurt,Lobith, Wesel(liggen op de
palen sluis) Duisburg,Krefeld, Dusseldorf, Neuss, Koln Niehl, Koln alleen
afzetten, Andernach, Koblenz, Bingen, Mainz, Mannheim en bij de sluizen op

Dusseldorf ??? Op de kade ?? In de haven bij DEuka???
Krefeld is ISPS liegeverbot
Koblenz Wallersheim Auto kraan van 16 m


Maarrrrrrrr. beste lezers. We vergeten te snel. Even een kleine herrinnering.
Voorjaar 2007 Grote kop in de binnenvaart media.
"De buit is binnen. "Ligplaatsen en autosteigers van Weil tot Brohl.
Een kleine opsomming. Brohl is een privé haven. O.a . 2 collega's en lokale paticipanten beheren de haven.Liggen wordt nog gedoogd. Andernach , meestal laden hier schepen, En bij de voormalige Avizius is nu een passagierboot steiger
De haven Koblenz Ehrenbreitstein ( echt werd genoemd  )
De Loreley haven ( bord met waarschuwing voor ondiepte staat aan de invaart)
Haven Bingen ( zie tekst voorgaand)
Mainz , Als Frankenbach is verhuisd , zullen project ontwikkelaars dit filetstuk wel opdelen.en dan is dit sprookje ook uit Sondernheim , hier zouden duldalven met + een auto afzetplaats gerealiseerd worden.
Gisteren stond er nog niks en OHF ook niet .
Breisach , hier is het kleine voormalig pionierhaventje beneden de jachthaven genoemd. ( ik herrinner hier aan de erflast van de brand van 1986 Sandoz, Er is in het haventje nooit gebaggerd, En welke categorie/afm hier in past . ) Ludwigshafen. Nu word op het CCS terrein een consumptie tempel van het niveau PC Hooftstraat gebouwd + schouwburg + wohnanlagen der oberen preiskklasse+ studio's voor kunstenaars. De oever wordt als promenade met diverse restaurants/ cafe's etc getailleerd.. De geemeente Ludwigshafen heeft de strook Rijn waar zij verantwoording voor draagt dan ook "von jeder gewerbliche nutzung entzogen"m.a.w. zij zorgt niet meer voor het op diepte houden van het gedeelte langs de kade. Dus ligverbod en wegens de promenade zullen de aanwezige palen wel tzt verwijderd worden.


Dan Keulen -Rheinau. hebben we niet gelezen dat HGK( Hafen Gesselschaft Köln) heeft verklaard dat er tijdens het bouw process ook nieuwe palen aan de kade grmaakt zou worden?
Je moet nog steeds zoeken naar een hele of aanwezige ring .

Dus toch iedereen maar aan de spudpaal ?? En een Autokraan van 40 + m!! www.liebherr.com ( ja zij maken ook koelkasten en vriezers)

Maar beschouw het laatste maar ter opleuking van het geheel

Josef



* Is een nieuwe toerbeurtregeling welkom? www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [EMAIL PROTECTED] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan