VAART-bericht van: "S.J. de Waard" <[email protected]>
chefren schreef:
Ik neem aan dat er een standaard is voor loopplanken, als je loopplank daaraan voldoet en ook vakkundig is geplaatst, dan kan je in het kader van redelijkheid/billikheid wel op vrijspraak rekenenen.
De enige eis is dat de toegang tot het schip veilig moet zijn. Daar is in de praktijk (en waarschijnlijk via jurisprudentie, heb ik niet naar gekeken) van gemaakt dat er bijvoorbeeld een leuning aan de loopplank moet zitten van een bepaalde hoogte. Daarom zie je hier bijvoorbeeld ook geen zwaaibomen meer in gebruik en ontbreken ze op de moderne schepen.
Simon 03011455 * Hoe denk je over het Crisisberaad? www.vaart.nl/peiling * Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected] * Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L
