VAART-bericht van: vaartforums <[email protected]>

Op 9-2-2011 21:33, Hans Kouwenberg schreef:
Maar wat nu VAN ONS wordt gevraagd is niet fair: wij bestaan van het
verkopen van software, en misschien verkopen we daar inderdaad méér van nu
de Duitse kaarten gratis zijn, maar WIJ rekenen niks voor het doorgeven van
die kaarten! Dat doen we in een eigen formaat omdat dat voor ONZE software
nodig is.
Beste Hans,

lezen (en luisteren) zijn nooit jouw sterkste kanten geweest.
Niemand op dit forum vraagt onredelijke dingen, als het gratis verspreiden van je eigen of andermans kaarten van je. Wat jullie server wel niet kost heeft er niets mee te maken. Die is voor gebruikers van PC Navigo bedoeld. Natuurlijk geef je de, nota-bene door jullie zelf getekende, kaarten van alle witte plekken op de overheids-ENC 's niet kado, en je geeft ook de kaarten van derden die te belazerd zijn om daar zelf een infrastruktuur voor te creeeren niet gratis door. Jullie krijgen namelijk geen geld van de belastingbetalers, en jullie hebben ook niemand iets beloofd.

Wat gevraagd wordt, maar dat hoef jij je niet aan te trekken, is dat Rijkswaterstaat en de vergelijkbare diensten in de andere Rijnoeverstaten nu eens afkomen met de door hen beloofde volledige dekking met goed, gratis en up-to-date kaartmateriaal van het volledige vaargebied in het afgesproken formaat. En in dit specifieke geval, dat de Duitsers zorgen dat de kaarten ergens te halen zijn.


Dan kunnen jullie je concentreren op de software om die kaarten zo goed mogelijk op onze schermen te krijgen want op dat vlak is nog genoeg te doen.




* Voorkom blokkering; laat bij reacties alles weg wat niet van jezelf is
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan