VAART-bericht van: Harm Bathoorn <[email protected]>

On 06/05/2011 06:04 PM, chefren wrote:
Slavernij lijkt me volkomen terecht afgeschaft, dat heeft op 4.000.000 jaar dat 
"we"
intelligent zijn verrekte lang geduurd.


Ik heb anders net gelezen dat wereldwijd ca. 27 miljoen mensen nog steeds slaaf zijn. Dat zijn niet alleen de voor de hand liggende slachtoffers van mensen handel en prostitutie maar ook van dwang door armoede of bv. knevel-contracten.

"we" zijn niks intelligenter als in de antieke oudheid (of ruim daarvoor zoals je zelf constateert), enkel wat beter georganiseerd....en als het er echt op aan komt, zelfs dat niet.

Wat je mailtje daarvoor aangaat:

Free en open source is niet alleen kennis of wetenschap maar ook een ander economisch model...daarom zijn met name traditionele software bedrijven er zo beducht voor. In feite is Microsoft daar de voorloper van. Gates en co. hebben de kosten van (toen IBM) hardware drastisch omlaag gebracht (en de markt gewonnen) door het OS vrijwel gratis, dan wel voor een fractie van de IBM prijs, aan te bieden.

--
Geluk,
HarM


* Ontmoet je Vaartgenoten op http://www.vaart.nl
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan