----- Original Message -----
From: roman kafel <[EMAIL PROTECTED]>
Panie Stasiu!
Czy moglby pan blizej opisac ten "swiat terrorystyczny" prosze!
RomanK
>From: "Stanislaw Blaszczak" <[EMAIL PROTECTED]>
>cos co do tej pory nie mialo miejsca. Mamy do czynienia z czyms calkiem
>nowym. To nowe, to nowy rodzaj wojny. Ten atak to bylo wypowiedzenie wojny
>Stanom Zjednoczonym przez swiat terrorystyczny. Teraz wydarzylo sie to w
>USA, jutro moze sie to wydarzyc w kazdym innym kraju. Chocby nie wiem jakie
>racje przemawialy za walka z USA, byc moze Izraelem, swiatowa finansjera
>itd. to nic nie usprawiedliwia takiej zbrodni i takich metod. To jest
>zbrodnia i za te zbrodnie autorzy zamachu powinni poniesc surowa
>konsekwencje.
>
>SB
================================
Aj, cos mi sie zdaje Panie Romanie ,
ze antysemitnik z Pana Stasia.
Wykonawcy zamachu to sobie moga
poniesc kare,
ale zeby autorzy?
Oj Panie Stanislawie,
Pan uwazaj co Pan mowisz(piszesz)!
Nam czegos takiego to nie wolno nawet czytac!
Jerzy