----- Original Message -----
From: roman kafel <[EMAIL PROTECTED]>




Panie Stasiu!
Czy moglby pan blizej opisac ten "swiat terrorystyczny" prosze!
RomanK

>From: "Stanislaw Blaszczak" <[EMAIL PROTECTED]>

>cos co do tej pory nie mialo miejsca. Mamy do czynienia z czyms calkiem
>nowym. To nowe, to nowy rodzaj wojny. Ten atak to bylo wypowiedzenie wojny
>Stanom Zjednoczonym przez swiat terrorystyczny. Teraz wydarzylo sie to w
>USA, jutro moze sie to wydarzyc w kazdym innym kraju. Chocby nie wiem jakie
>racje przemawialy za walka z USA, byc moze Izraelem, swiatowa finansjera
>itd. to nic nie usprawiedliwia takiej zbrodni i takich metod. To jest
>zbrodnia i za te zbrodnie autorzy zamachu powinni poniesc surowa
>konsekwencje.
>
>SB
================================
Aj, cos mi sie zdaje  Panie Romanie ,
ze antysemitnik z Pana Stasia.
Wykonawcy zamachu to sobie moga
poniesc kare,
ale zeby autorzy?
Oj Panie Stanislawie,
Pan uwazaj co Pan mowisz(piszesz)!

Nam czegos takiego to nie wolno nawet czytac!


Jerzy

Odpowiedź listem elektroniczym