"roman kafel" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Panie Stasiu!
> Czy moglby pan blizej opisac ten "swiat terrorystyczny" prosze!
> RomanK
>


Chetnie to zrobie, ale tylko wtedy gdy pan troche spowaznieje. Prosze mi dac
znac kiedy to nastapi.

SB





-- 



r e k l a m a

Lista Plac [ http://listaplac.onet.pl ]



Odpowiedź listem elektroniczym