"roman kafel" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>--------------------------------------------------
>Wiara w to co krazy po Internecie
>to jeszcze bardziej prymitywny zabobon
>niz wiara w przepowiednie Nostradamusa.
>(Grzes Swiderski)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Najsmieszniejsze w tym to ,ze przepowiednie Nostradamusa sie wypelniaja,
zabobony- jakie glosi Grzes Swiderski,pozostana prymitywnymi zabobonami na
zawsze!
RomanK
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Przepowiednie Nostradamusa sa dopasowywane do pewnych wydarzen, pomijam
oczywiscie przypisywane mu bzdety.
Pozdrawiam serdecznie.
Janek Grylicki
--------------------------------------------------
Wiara w to co krazy po Internecie
to jeszcze bardziej prymitywny zabobon
niz wiara w przepowiednie Nostradamusa.
(Grzes Swiderski)