A kiedy porozmawiamy o eutanazji ? pozdrawiam
- Prawica: Fwd: Dzis odbedzie sie glosowanie w UE nad ... Waldemar Dworakowski
- Prawica: Re: Dzis odbedzie sie glosowanie w UE ... Janusz Baczynski
- Re: Prawica: Fwd: Dzis odbedzie sie glosowanie ... Janek
- Re: Prawica: Fwd: Dzis odbedzie sie glosowa... Waldemar Dworakowski
- Grzesio
