--- In [email protected], "cultural_society_orpheus" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> De o parte un mic fragment din Romania-Basescu si PD-o mana intinsa ca > a lui Lenin de cealalta parte restul Romaniei,intregul. > Alo,aloo,"treceti la locurile voastre tovarasi" > Constantin Morosanu "tovarasi" se spunea in era de trista amintire. in urma cu aprox. 17-18 ani, in comunism, in totalitarism, domnule C.Morosanu...:>

