--- In [email protected], "cultural_society_orpheus"
<[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> De o parte un mic fragment din Romania-Basescu si PD-o mana intinsa ca
> a lui Lenin de cealalta parte restul Romaniei,intregul.
> Alo,aloo,"treceti la locurile voastre tovarasi"
>           Constantin Morosanu

"tovarasi" se spunea in era de trista amintire. in urma cu aprox.
17-18 ani, in comunism, in totalitarism, domnule C.Morosanu...:>


Raspunde prin e-mail lui