On Tuesday 21 August 2012 12:33:10 Sander Deryckere wrote: > Op 21 augustus 2012 12:13 schreef Johan Degreef <jdg...@gmail.com> het > > Verder merk ik ook al dat verschillende personen mij verschillende raad > > geven en dat het zo moeilijk wordt om het taggen correct aan te leren. > > kan iemand mijn een linkje bezorgen waarop ik moet letten? > > Taggen is een kunst ;) het is geen exacte wetenschap. > > Als het inderdaad toegankelijk is voor landbouwvoertuigen is er wat > twijfel. Het hangt er van af voor wie het echt bedoeld is. Als het bedoeld > is voor landbouwvoertuigen maar fietsers en wandelaars mogen er ook op, dan > zou ik het taggen als
Als het toegankelijk is voor landbouwvoertuigen hangt het er op zijn beurt weer vanaf hoe de weg eruit ziet. Is het een pad van één meter breed, dan wordt het highway=path. Is het een pad waar een auto makkelijk op past, dan wordt het highway=unclassified omdat het verhard is. Dat moet dan worden aangevuld met de nodige access tags, die de verkeersborden vertalen. 'k Heb daar indertijd de (nog steeds niet afgewerkte) pagina http://wiki.openstreetmap.org/wiki/User:Eimai/Belgian_Roads voor gemaakt. Afgaande op wat ik tot nu toe heb gelezen zal het vermoedelijk iets zijn van * vehicle=no (rond wit bord met rode boord) * bicycle=yes (het bord met "uitgezonderd fietsers") * agricultural=yes (de "uitgezonderd landbouwvoertuigen") en dat kan dan gerust alles zijn. Geen gedoe met bvb te zeggen dat foot=yes en dergelijke. Ben _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be