Erik, over welk onderwerp van OSM bestaat er nu geen discussie :-) Ik zal later eens kijken of de tekst overeenstemt met wat ik in de JOSM preset heb gestopt.
m 2013/2/16 EeBie <ebe...@gmail.com> > Geheel onbevangen vertaalde ik het item 'Kerk' uit het Duits voor "Hoe map > ik een ..". > Place_of_worship' blijkt achteraf één van de thema's waar al jaren > discussie over bestaat. > Ik voelde mij geroepen om op basis van reacties en vroegere discussies een > stand van zaken op te maken: > ik heb 'Kerk' gewijzigd en onderwerpen 'Kapel' en ' Kapelletjes en > Kruisbeelden' bijgemaakt. > Foto's staan er (nog) niet bij. > > Het is een wiki. Verbeteren is toegestaan. > > Groeten, > > Erik > > > > Op 15 februari 2013 08:18 schreef Marc Gemis <marc.ge...@gmail.com> het > volgende: > >> ik ben altijd zo vroeg op in de week :-) >> >> Er staat nog een foutje in (daarnet gezien). Hoe kan ik dat nu wijzigen >> op de wiki zodat het ook in de downloadable versie goed komt ? >> Ben de menuutjes nog wat aan het herschikken en aan het werken aan >> kerken, kapelletjes enzo. >> >> Zoals gisteren al halvelings vermeld, komt de "Hoe map ik een" pagina >> niet overeen met hoe ik de Engels-talige pagina's interpreteer. Mijn >> interpretatie ligt meer in de lijn met die van Sander (zie mail gisteren). >> Guy heeft er nog een ander idee over en wil feitelijk gedetailleerder gaan >> (kapelletjes in een boom bv,) >> Ik weet nog niet hoe ik dat ga aanpakken. >> >> m >> >> >> 2013/2/15 Jo <winfi...@gmail.com> >> >>> Wow, je was vroeg op :-) >>> >>> Ik heb er nog wat spelfoutjes uitgehaald. >>> >>> source:maxspeed=BE:urban heb ik weggehaald. >>> >>> Er staat al traffic:zone=BE:urban. Volgens mij is dat voldoende om aan >>> te geven dat die straat binnen de bebouwde kom ligt. >>> >>> Ik heb hem ook hier gezet: >>> >>> http://josm.openstreetmap.de/wiki/Presets/BENELUX >>> >>> Binnen een paar dagen, staat hij dan ook in het lijstje van JOSM >>> (bereikbaar via F12) >>> >>> Jo >>> >>> >>> >>> Op 15 februari 2013 05:28 schreef Marc Gemis <marc.ge...@gmail.com> het >>> volgende: >>> >>>> Een verbeterde versie. >>>> >>>> 1) Glasbol ook vertaald >>>> 2) Het 'a' tje dat een fout gaf bij Guy eruit (erin gesukkeld na mijn >>>> laatste test en voor het verzenden naar de lijst) >>>> 3) Zonder de icon verwijzingen. Bij mij (Josm 5697 op OS X) gaven die >>>> geen probleem. >>>> >>>> Corrected version >>>> >>>> 1) Glasbol translated in English >>>> 2) Removed an additional 'a' (got in the file after the last test and >>>> before sending to the list) >>>> 3) No references to 'icon' - they were only in a version that I send to >>>> Jo and did not give a problem on JOSM 5697 on OS X. >>>> >>>> m >>>> >>>> _______________________________________________ >>>> Talk-be mailing list >>>> Talk-be@openstreetmap.org >>>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >>>> >>>> >>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-be mailing list >>> Talk-be@openstreetmap.org >>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >>> >>> >> >> _______________________________________________ >> Talk-be mailing list >> Talk-be@openstreetmap.org >> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >> >> > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > >
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be