Dat is vreemd want die highway=living_street staat er nu al bij. dit is wat er nu (0.6.1 de versie op de wiki en dus downloadable) in staat
<item name="Living Street (max 20)" nl.name="Woonerf (max 20)" icon="presets/living_street.png" type="way"> <key key="highway" value="living_street"/> <key key="maxspeed" value="20"/> <key key="zone:traffic" value="BE:urban"/> </item> Ik kan natuurlijk nog een Woonerf - Buiten bebouwde kom toevoegen ook. Of op zijn minst vermelden dat de huidige present binnen bebouwde kom moet gebruikt worden m 2013/2/19 Jo <winfi...@gmail.com> > Op 19 februari 2013 17:43 schreef Ben Laenen <benlae...@gmail.com> het > volgende: > > On Tuesday 19 February 2013 17:20:07 Jo wrote: >> > Marc, >> > >> > Ik gebruik zonet je presets om een living_street te maken. >> > >> > highway bleef echter op residential staan. >> > >> > Ik zou er dit opzetten: >> > >> > highway=living_street >> > maxspeed=20 >> > traffic:zone=BE:urban >> >> Ligt elk (woon)erf wel in de bebouwde kom? >> > > Misschien niet, maar voor de weinige uitzonderingen zou ik het manueel op > rural zetten. Het kan ook een keuzeitem zijn. Al heb ik het liefst dat 1 > klik volstaat. > >> >> > source:maxspeed=living_street lijkt me overbodig. Dat volgt uit >> > highway=living_street >> >> 'k Denk eerlijk gezegd niet dat het kwaad kan. Bij voorkeur zetten we voor >> elke maxspeed tag een source:maxspeed die de reden geeft. >> > > Ik ben nogal een minimalist en ik had niet eens de gewoonte om > source:maxspeed=traffic_sign te gebruiken. > > Ik ga er steeds van uit dat diskruimte en netwerkbandbreedte schaars is. > Misschien is dat vandaag de dag niet zo, maar wie zegt dat het altijd zo > zal blijven? > > Jo > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > >
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be